598

سوال پرسید ؛ آیا خسته نشدی از این همه حمایت از نظام؟ مگر این همه مشکلات اقتصادی را نمی بینی؟

گفت : ما هنوز برای یک لیوان شیر ، سه خرما می خوریم

هر وقت ما را در دره ای محاصره کردند و مجبور شدیم یک خرما را با چهار نفر شریک باشیم ، آن وقت بیا ، شاید در این مورد با هم صحبت کردیم .

 

 

 

=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=

1- شعار  نمی دهم ، اما دوست را باید در سختی ها شناخت ، و این قاعده برای دوستان خدا مستثنی نیست ، وگرنه در آرامش و آسایش ، همه ادعای دوستی می کنند !

2- خودمانیم ، ما خا چقدر نیکوکاریم؟

«نیکی [تنها] این نیست که [در زمان نماز ]روی خود را به سوی مشرق و [یا ]مغرب کنید ، بلکه نسیکی [و نیکوکار] کسی است که به خدا ،و روز رستاخیر ، و فرشتگان و کتاب[ آسمانی] ، و پیامبران،ایمان آورده و مال [ خود] را، با همه ی علاقه ای که به آن دارد، به خویشانودان و یتیمان و مسکینان و واماندگان در راه و سائلان وبردگان ، انفاق می کند!» (قرآن ، بقره ،177-ترجمه ی مکارم شیرازی)

3- شاید مطلب بعدی " و آنگاه که آرش پا نوشت ، نوشت "

/ 4 نظر / 2 بازدید
قلمدوش

امیدوارم خدا هیچ وقت رزق و روزیشو از ما نگیره حتی اگه در حد یدونه خرما باشه ------ 1- "در آرامش و آسایش" ... درسته. در آرامش و آسایش به خیلی چیزا میشه رسید. تا دیروز آرزوی آرامش و آسایش رو میکردم تا بتونم به خیلی کارام برسم. اما دیگه فهمیدم انجام اون کارا توی آرامش هیچ ارزشی نداره 2- به نظرم مطلب طنز باشه! امیدوارم طنز باشه

وهابیت...

چرا قبر تنها دختر آخرین پیامبر خدا مخفی است؟ منتظر دیدگاه های خوبتان هستیم...

نفس

سلام[گل] اگه ماهم تو یه دره محاصره میشدیم و مثل مسلمونای اون دوره میدونستیم که یکی مثل پیامبر هست که تمام فکر و ذکرش ماییم خب معلومه تحمل سختی واسمون راحت بود.ولی الان چی!!!! هر روی کاره به فکر خودش و دور و بریاشه، کی به فکر مردمه؟؟ این وسط مردم چوب این مشکلات و میخورن نه اونایی که مقام منصبی دارن.

ارش

سلام به همه دوستان وعزیزان .بابت غیبتم عذرخواهی می کنم اول از آقا احسان عزیز بعد از تمامی دوستان. انشاء الله به امید خدا جمعه نائب الزیاره همه عزیزان تو حرم حضرت معصومه هستم.برا داداش کوچیکتون دعا کنید .یاد همه هستم .خیلی دلم میخواست یه پست می نوشتم ولی خب فعلا نه زمانش هست ونه فرصتش.ایام فاطمیه تسلیت.