حماسه سیاسی

تبریک بر برنده وپیروز حقیقی انتخابات مردم شریف وبزرگوار ایران.

وابراز تاسف برای برخی خواص .

آن چیز مسلم است پیروز مردمند وبس.

امیدوارم هدف خدمت باشد وبس

امیدوارم اوضاع به شکلی نشود که مردم حس کنند رای شان،عزتشان،شرفشان واز همه مهم تر اعتمادی که کردند زیر سوال برود.

چند نکته :

1-آنهایی که 88 دم از تقلب میزدند با شرمندگی 24 خرداد پای صندوق های رای آمدند.

2-دولت همان دولت بود و شورای نگهبان همان شورای نگهبان.

3-فرق ما با شما این است :اگر کسی را که به او رای نیاورد فریاد تقلب سرنمی دهیم وبه دنبال آشوب نیستیم وبه رای ملت احترام میگذاریم.

4-متاسفانه دریک روز گذشته شاهد حوادثی بودیم که خون به دل امام زمان کرد.

5-امام به ما یاد داد حضور مردم از نتیجه برایمان مهم تر باشد

6-و یادگرفته ایم که به اصلح رای دهیم حتی اگر فقط هفتادو دونفر باشیم.

7-این نتیجه را حاصل ایجاد چند دسته گی در بین حزب اللهی ها میدانم.و حاصل ائتلاف بی معنی وبی فایده بعضی ها.وحاصل اعمال شخصی که از اصولگرایی زاویه گرفت وآب در آسیاب دیگران ریخت وفرصت ایجاد کرد وشد مصداق ان موجود هلندی که ذکر خیرش در بین دوستان چندین ماه است رواج دارد.

8-با تمام مشاهدات و اطلاع از گذشته وتاریخ وتجربه باز فعلا سعی میکنیم با وجود اینکه سخت است اما به نیمه پر لیوان بنگریم وامیدواریم توصیه های رهبری  گوش اویز اقایان باشد.

9- از کسانی به عنوان مهره های اصیل واصلی انقلاب نام برد که 4سال پیش حامی ارازلی بودند که حرمت روز عاشورا را شکستند.وشیرینی حماسه حضور ملت را به کامشان تلخ کردند.وامروز دشمن برای همان ها کف وسوت میزند.حواسمان باشد به کدامین سو میرویم.

10- آری اعتدال خوب است و سفارش دین اما بگانم به این معنیست که در صراط مستقیم معتدل ومیانه رو باشید.

11- آقایان بدانند حتی اگر تعدادمان 4،5 میلیون نباشد حتی اگر 72 نفر باشیم باز نخواهیم گذاشت الم خمینی بر زمین بماند.نخواهیم گذاشت کسی  جرات بکند به ولی مان نگاه چپ بیاندازدو به خود اجازه بدهد خون بدل ایشان کند.

12- خدا عاقبت به خیری وسربلندی را برای همه در همه لحظات زندگی عطا کند که جهان معرکه امتحان است.

13- برای منتخب ملت هم ارزوی توفیق واستقامت وپاسداری از آرمان های امام وشهدا وملت شریف ایران دارم. بقیه الله خیروا لکم ان کنتم مومنین.اللهم عجل لویک الفرج

/ 6 نظر / 2 بازدید
یه انسان

سلام البته که دولت همان دولت نبود! دولت امسال مثل یه آدم پاشکسته ای بود که دیگه جرئت دعوا با کسی رو نداره.

دختر طوفانی

سلام آغاز 8سال دفاع مقدس گرامیباد به قول آقا سعید کار ما تازه شروع شده...

آرش

http://www.javanonline.ir/vdcao6nmw49nem1.k5k4.html

امراله

سلام ارش جان آره حق با توئه دقیقا حرف دل مون رو زدی دست مریزاد به اینجا هم سر بزنید http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=13920326000042

احسان ریوا

پس از هشت سال پرواز در اوج حالا وقت آن رسیده است که کمی سختی بکشیم سختی که ان شاء الله پر ثواب خواهد بود سختی که ان شاء الله نشانگر این باشد که هر که در این بزم مقرب تر است ... یک جایی در حدیث شریفی می خواندم که در نزدیکی ظهور ، در پس وقایع آخرالزمانی آن جایی که سفیانیی به عراق حمله ور میشود لشکر خراسانی برای نجات شیعیان عراق به آن سامان لشگر کسی خواهند کرد لشکری که تابع حکومت وقت نیست برایم همواره سوال بود یعنی چی که تابع حکومت وقت نیست و برایم جواب شد ، تصمیم مردم در 24 خرداد 92 ان شاء الله که صبح امید در حال آمدن است لبیک یا صاحب الامر روز های خوشی در راه است بقیه الله خیر لکم ان کنتم مومنین

دختر طوفانی

سلام اگه نذر دارید تشریف بیارید وب بنده ختم یاعلی